DECO LIKES ECO - cz.2

Meble z europalet - sposób na niepowtarzalne aranżacje


świeczek nigdy nie za dużo...rewelacyjny pomysł...Z palet czy skrzynek można zrobić niemalże wszystko; stoły, stoliki, łóżka,  siedziska, półki, kwietniki i wiele wiele innych. Euro-palety i skrzynki dają nam ogromne możliwości, takie meble pasują zarówno do stylu eko jak i do stylu skandynawskiego. 

Mogą się sprawdzić we wnętrzach, jak i w ogrodach czy na tarasach. 

Meble z Europalet to ostatni krzyk mody w sztuce urządzania wnętrz. Powszechnie dostępne, ekologiczne, tanie stwarzają wprost nieograniczone możliwości aranżacyjne.


Budując dom bardzo żałuję, iż wydaliśmy wszystkie Europalety...

można tworzyć samemu:
Paletę czy skrzynkę należy wyczyścić, osuszyć, usunąć drzazgi i nierówności. Oszlifować boki, zaimpregnować i pomalować. Do wykończenia przydadzą się również młotek, gwoździe, śrubokręt jak i lakiery, bejce, farby i do roboty.

ale nie trzeba tworzyć samemu...
szukając inspiracji znalazłam FABRYKĘ PALET, która powstała z myślą właśnie o tych, którzy lubią innowacyjność, oryginalność, niestandardowość, najprostsze, ale zarazem najlepsze rozwiązania.  
Produkty, z których tworzą dają wiele możliwości, potrzeba jedynie odrobinę wyobraźni.  FP pokazuje jak w prosty sposób można uzyskać niesamowite aranżacje.

Wykorzystanie skrzynek - we wcześniejszym poście - DECO LIKES ECO - cz.1
Ja planuję wykorzystać europalety jako meble ogrodowe

...a Wy?? 


3 komentarze:

  1. Taki styl aranżacji wnętrz podoba mi się chyba najbardziej i najchętniej swoje mieszkanie urządziłbym tak jak przedstawionych zdjęciach:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Palety naprawdę sprawdzają się na wielu polach i fajnie, bo w zasadzie tylko kreatywność jest potrzebna żeby zrobić z nich coś kapitalnego.

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne inspiracje. Sam mam stolik z europalet i każdy się nim zachwyca.

    OdpowiedzUsuń