MADE WITH LOVE

Będąc ostatnio w Berlinie zauroczyło mnie kilka gadżetów.

MADE WITH LOVE.                                                                                                                  Miłego dnia.

8 komentarzy:

 1. Uwielbiam dodatki! To one sprawiają, ze wnętrze nabiera charakteru! To chyba największa przyjemność, wyszukiwanie i dobieranie takich bibelotów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne dodatki! Zwłaszcza te, które przypominają typowy nad made

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam sie, wiekszość wnętrz nabiera charakteru dzieki dodatkom. I to wybór dodatków niejednokrotnie decyduje o atraktyjności albo nieudolności aranżacji:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mi się podobają te dodatki, pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 5. a mi od razu rzuciła się w oczy "to do list" :P Pewnie dlatego, że straszna ze mnie zapominalska i wiecznie mam wszystko pozapisywane na karteczkach, które potem gdzieś mi giną. Ale zgadzam się, dodatki są naprawdę świetne!

  OdpowiedzUsuń
 6. Uważam, ze najlepsza pamiątką z podróży i rożnych wyjazdów, są elementy dekoracyjne do domu. Sama zawsze przywożę cos co mogę później ustawić gdzieś na stoliczku czy półce. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dodatki to jeden z najważniejszych elementów. Bez dodatków dom jest jakby pusty

  OdpowiedzUsuń
 8. Umiejętne dobranie dodatków to sztuka, ale patrząc na to co zaproponowałaś już wiem, że Twój gust jest jak najbardziej dobry, a ponadto współgra z moim. Pozdrawiam gorąco:)

  OdpowiedzUsuń