TYPOGRAPHY POSTERS. Typografia we wnętrzach!

napisał@ Danusia, 31 październik, 2013


Dzisiejszy post przygotowałam by pokazać Wam ściany ... ściany pełne inspiracji.
Zobaczcie sami JAK TEKST STAJE SIĘ OBRAZEM.


 
Zachęcam do przeczytania urywków artykułu Typografia we wnętrzach – dlaczego warto?, który pojawił się w Newsweek'u (wrzesień 2013).
 
 
"Piękne obrazy w antyramach, wystawa pamiątek z wakacji, rodzinne fotografie… Istnieje tak wiele sposobów, aby ozdobić własne mieszkanie lub inne pomieszczenie! W ostatnim czasie jednak na prowadzenie wysuwa się szczególnie jeden trend, pozwalający nadać wnętrzu niepowtarzalny, indywidualny charakter. Plakaty typograficzne, bo o nich mowa, cieszą się coraz większym powodzeniem. Czemu zawdzięczają swój sukces?
 
1. Oryginalność. Każdy z nas lubi być jedyny w swoim rodzaju, a urządzanie wnętrza to doskonała okazja, aby pokazać wszystkim swoje zainteresowania, osobowość, priorytety. Trudno o lepszy sposób na wyrażenie siebie niż umieszczenie w pomieszczeniu plakatu z wiele mówiącym cytatem, słowem czy nawet pojedynczymi literami bądź cyframi.
Plakaty typograficzne stwarzają nam tak wiele możliwości!
 
2. Uniwersalność.  Preferujesz wnętrza zaaranżowane w klasycznym stylu? A może wolisz rockowe klimaty i pełen luz? Nie ma problemu, bez trudu znajdziesz plakaty typograficzne pasujące do każdego pomieszczenia i charakteru. Co więcej, sprawdzą się one świetnie nie tylko w prywatnych mieszkaniach, lecz także w wielu innych miejscach. Coraz modniejsze staje się ozdabianie nimi klubów, kawiarni czy restauracji. Plakaty typograficzne coraz częściej wykorzystywane są także w biurach oraz innych miejscach pracy. Z pewnością przyciągają uwagę klientów, a dla pracowników stanowić mogą źródło inspiracji oraz motywacji.
 
3. Jakość. Plakaty typograficzne, które proponują nam dziś najlepsze na rynku firmy, to prawdziwe małe dzieła sztuki. Wysoka jakość plakatów powoduje, że stają się nie mniej wartościową dekoracją od obrazów, szkiców czy fotografii, które na co dzień zdobią nasze ściany. Warto przejrzeć oferty proponowanych plakatów i na własne oczy przekonać się, co sprawia, że są dziś tak modne!"
 
 
Plakaty można powiesić, położyć na półce, oprzeć o ścianę nawet na podłodze.
 
W IKEA dostępna jest półeczka RIBBA czarna lub biała o szer. 9cm, dł. 55cm (19,99zł), 115 cm (29,99zł), na której możemy umieścić plakaty, zdjęcia, książki. Z przodu półeczka zakończona tak by obrazki nie miały możliwości zsunięcia się.
 
 
 

Dzięki możliwości zamówienia również plakatu personalizowanego sami możecie być twórcami tego niepowtarzalnego dzieła, które stać się może pamiątką ważnego w Waszym życiu wydarzenia lub nośnikiem Waszych myśli oraz uczuć.
 
PLAKAT TYPOGRAFICZNY TO ŚWIETNY PREZENT Z OKAZJI I BEZ OKAZJI.

Puste białe i szare ściany w naszym domu stały się moją inspiracją do tworzenia plakatów typograficznych...
 
Zachęcam do odwiedzenia naszego sklepu, gdzie przedstawiamy nasze pomysły:)
  
 

 

 
Źródło: Pinterest


4 komentarze:

 1. Grafiki i zdjęcia w ramkach to mój ulubiony sposób na dekorację ściany. Ciekawe inspiracje wybrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny blog : ) Obserwujemy tu i na bloglovin?
  http://jakdwiekroplewody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Super sposób na dekorację. Zastanawiam się, który plakat wybrać dla siebie do swojego wnętrza.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne, nowoczesne wnętrze!!!

  OdpowiedzUsuń